†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~ Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
e asa haios
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
pus acum 17 ani
tomy kaulitz
~*CoOl*~ Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 159
foarte grea franceza o urasc
_______________________________________ De ce toţi te judeca Fara sa audă ce ai de spus? De ce se cred atât de diferiţi si de superiori Când de fapt sunt ca toţi ceilalţi? De ce atunci când eşti trist Nimeni nu e alături de tine
pus acum 17 ani
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~ Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
Angeliq
~*CoOl*~ Din: Rockfairy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 164
mneaaaah franceeezaaa este cea mai scremoasa limba d p planet earth adik kand auzi pe unu vb franceza zici k se screme la buda ji maree braaanza no poate billuza sa zik 20 in franceza))) nici einstein no pootea sa zikaaa si pt asta no s fac topikuri k el (no m intre ati d unde mia mai venit ji asta prin bibilika)
_______________________________________
pus acum 17 ani
th_4ever
~*WirkLicH*~ Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
poiiii einstein nu vorbea corect dekt la 9 ani am citit intr-o carte..mie imi place freza lui einstein ma rog..saracul Bill eu nici nu ma mai chinuiam sa zic....
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>
pus acum 17 ani
Blacksheep
~*SenIoR*~ Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
franceza este doar otrava pt limbi incalcite
eu fac franceza de ceva vreme si de cand am inceput s-o invat imi vine sa-mi iau campii
pe deasupra mai am si cosmaruri ----- o visez pe profa tripla si nu e chiar cea mai dulce femeie.......
hai c-am deviat de la subiect
pana la urma dc trebuia sa zica 12 in franceza? sunt cam blonda dimineata asta
_______________________________________
pus acum 17 ani
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~ Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
cat de sweet poare fi
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
pus acum 17 ani
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~ Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
nici u n-ai facut franceza la sc, sau ai facut-o, dar n-ai prins? daca e prima varianta atunci ai facut germana
pus acum 17 ani
Blacksheep
~*SenIoR*~ Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
kamy, dar tu ce limba mai faci inafara de germana?
_______________________________________
pus acum 17 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
prima limba a fost engleza, desi la asta sunt bata mai bine ma descurc cu germana
pus acum 17 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
nu`i de mirare franca e o limba de cacat eu nu numai ca nu intzeleg nimic dar ma si bucur enorm de mult ca nu invatz la scl franca.... si totusi...prea tare fazaaaaaa
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
si u inv germana?
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
am profil fac 6 ore pe saptamana germana germana germanaaa
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
╰☆╮ĐℜąG ∑ε τσ Hεℓℓ╰☆╮
~*WirkLicH*~ Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 606
nici eu nu fac franceza la sc...hwwwh ce bn#:-s
mai bn germana...chiar daca nu ma prea stiu...e mai bn asa...
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
faceam si eu candva 6 ore de germana si puteam si la liceu sa raman la bilingv germana, dar n-am mai vrut la sc aia
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
eu am ales profilu sia m dat examen d ebilingv..si acu sunt intr`a 10`..si ne da burse daca terminam cu media peste 9..in germania..intr`a 12`a.. ...oricum..germana ruulz
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
eu nu inzteleg dc trebuia el sa`ncerce macar sa zca doza dinaia?
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
deny luv bill 4ever
~*WirkLicH*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 612
yuckkk!!!urasc frank c bn d voi k nu facetzi frank eu trb sa-l suport p profu ala aiurist cu lectiile lui de kkt
_______________________________________
pus acum 16 ani
~!StupidStory!~
~*CoOl*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
deny luv bill 4ever a scris:
yuckkk!!!urasc frank c bn d voi k nu facetzi frank eu trb sa-l suport p profu ala aiurist cu lectiile lui de kkt
Nu esti singura,proful nostru e o bila de grasime q voce pitigaiata
deny luv bill 4ever
~*WirkLicH*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 612
~!StupidStory!~ a scris:
Eo sunt beata la germana,dar nici la franca nu ma descurc prea bine
Cat despre prof,asa e q toata scoala(tipul preda ink de pe vremea knd mama era eleva)
aja e si profu meu si are o voce ragushita de nu intelegi nik mai e si chel [doar in frunte ] si pitic
_______________________________________
pus acum 16 ani
Blacksheep
~*SenIoR*~ Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
cine e anti franca manutzele sus eu eu eu eu eu
_______________________________________
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
nu am motive sa am ceva anume cu ea dar pur si simplu nu`mi place..si`n plus..th numai acolo concerteaza... deci..i hate this stupid,shit and fucking country~!!!!!!!!!
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
Blacksheep
~*SenIoR*~ Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
_______________________________________
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
bnca nu`s singura
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
Blacksheep
~*SenIoR*~ Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
nu nu eu sunt aici la datorie
ua franceza ua ua
_______________________________________
pus acum 16 ani
deny luv bill 4ever
~*WirkLicH*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 612
fara francezaa
_______________________________________
pus acum 16 ani
Blacksheep
~*SenIoR*~ Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
inca una printre noi
3 pe lista se mai inscrie cineva?
_______________________________________
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
cred ca darky si zuzu si toata lumea
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
~!StupidStory!~
~*CoOl*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
ma rog..cert e ..ca franceza e fff diferita de germana..si are un accent total diferit..de aceea sa si incurcat
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
parca zicea odata ca nu i-a placut franceza
pus acum 16 ani
Anca_Bill_tokio_hotel
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
App de numarat ... voi mai stiti ceva ceva ceva .. eu is bata) .... cum se spune la 1)? ... is paralela cu franceza sincer....
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
tu??tu?? care aia vut media 10? tu? olimpica lu doamna Cogut?
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
eu n-am facut deloc franceza, asa ca nu stiu cum se scrie dar se citeste an cu a nazal stiu sa numar pana la 10
an dio trua catra seng sis set ouit niov dis am scris cum se pronunta ca de scris nu stiu cum se scrie
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
deci da... eu ma mai duc la grupade francez ala ore acnd ne da noua celor d ela germana drumu acasa ..intzeleg ce zic da nu stiu cuvnte s apot vorbi..nus tiu gramatica..miar place asa tiu cat mai multe limbi..si franceza..d aprintre ultimele..mai intai vreau japoneza
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526