†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~ Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
dar gustav lipseste???
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
pus acum 17 ani
tomy kaulitz
~*CoOl*~ Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 159
era foarte atent.. am ji yo o poza de atunci
4.7KB
_______________________________________ De ce toţi te judeca Fara sa audă ce ai de spus? De ce se cred atât de diferiţi si de superiori Când de fapt sunt ca toţi ceilalţi? De ce atunci când eşti trist Nimeni nu e alături de tine
pus acum 17 ani
th_4ever
~*WirkLicH*~ Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
saracii d ei kt se mai muta ji pana la urma tot in spate au ajuns Cred k era ff bun filmul pt k Tom nici nu respira.Bill makr mai mesteca ceva dar tom..Era.. Georg cu parul prins in coada.LOL
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>
pus acum 17 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
vreau si eu sa ma bat cu popcorn cu ei
pus acum 17 ani
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~ Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729