!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l
---
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l | Reguli | Inregistrare | Login
POZE !CH~L!3B3~T0K!O~H0T3L
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: karina22
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 54 ani |
|
| Autor |
| Mesaj |
Pagini: 1 2 3 4 5 6 |
|
|
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~
 Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
|
|
laura nu primim nextu? azi nil pui? hai k sunt/em curioasa/e te rog eu [-o<
_______________________________________
 ...................

|
|
| pus acum 18 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
moare lumea dacami da si mie comuri sau dacami citeste ficul...
se cunoaste de la o posta ca zicetzi
"ce tare e ficul il ador" degeaba....
nici macdar nu va place
mdah

_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
!BuBuLina LoVe RoCk!
~*CoOl*~
 Din: CoNsTaNtZa
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 136
|
|
mie`mi place ... is o persoana sincera... dk nu imi placea spuneam ce nu
imi place shi dc... sunt de acord cu darkkkk dk nu ne`ar placea nu am lasa
comm... shi vrem next :-<
_______________________________________
 Hoinarind prin viatza Si iubind o minciuna Traind o minciuna... Visand la o minciuna ... Traind un VIS IMPOSIBIL
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
buna revolta
poate voua va palce
dar nu indeajuns
in plus numai voi il cititzi iar la inceput primeam 10 commuri de la 10 persoane diferite
acum primecs doar 4 care 2 sunt de la kamy iar 2 de la bubu si unu de la alex..care nui mai place ficul...nici gabrielei
nu prea mai are rost
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
ba daa
 imi place fiku` kum poti spune asta? nuuuuuuu vreau next.. sorry k am intrat rar pe forum.. de akum e vacantza si o sa fiu mai des p`aici kum sa nu`mi plaka ??? vreau next si nu cred ca sunt singura. deeeeci?
_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
xX.Passion for Crime.xX
~*CoOl*~
 Din: o.OTom's hazel eyesO.o
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 223
|
|
Cat de porc e Tom. Sa`l dea pe bietul lui frate afara din casa. ..:> Vrea sa o castige pe Bya` ..sa fie numai a lui. Nu o lasa nici cu Ely, cu fata aceea de la orfelinat nu ..pe Bill il da afara din casa. Un adevarat porc. ..Ii mai trebuie doar un costum` ..si pot sa`i spun "Porchi Tom". Astept next`. Poop:*>
|
|
| pus acum 18 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
uite. si zici k nimeni nu`ti citeste fikul [-( vrem next
_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
ma tzin de promisiune si va pun nexxt
B:Pa..Bill..Noapte buna. Bi:Pa bya..Merci la fel.. T:Bla bla bla ..papa..(inchizandu`i usa in nas lui Bill) B:Nu intzeleg....De ce te portzi asa cu fratele tau?? T:Ma enerveaza...E prea bagacios. B:ScheiBe..Dar e fratele tau.... T:Mdah..Asa se zice. B:Ce vrei sa spui?? T:Nimic...Nu ma lua in seama..Debitez. B:Aha...Bine..daca zici tu. T:Noi mai bine ne`am gandi la alte chetsii. B:Cum ar fi.....? T:Cum ar fi....sa... B:Sa ce Tom??Doar nu te gandesti la prostii..Nu? T:Ahh...De ce nu??Suntem un cuplu...Fericit... B:Tom..Nu stiu..eu nu`mi amintesc nimic...si nu stiu pe ce lume traiesc..nu potzi sa`mi ceri sa o facem in timp ce eu nu`mi amintesc nici macar de tine.Si totusi...nu stiu de ce..dar..Tzin la tine.(spunand ultima propozitzie aproape soptita). T:Aaa...pai asta e bine...Tu ma iubesti si eu la fel ce crezi ca ne`ar mai impiedica sa o facem sau sa fim fericitzi? B:Nu..stiu..simt ca imi ascunzi ceva..Dar nu stiu ce..Si totusi...O las balta..Daca mai continui cu chestii de genu "Hai sa o facem"...Ma supar..si ne despartzim. T: Dar..ai zis ca tzii la mine nu??De ce nu am faceo? B:Tom...Tu esti cu mine pentru sex?? T:Nu..dar..mai am si eu nevoile mele. B: Dute la baie ...iatzi un borcanel si fatzi nevoia ta de barbat... T:Se pare ca nu`mi folosete la nimic ... B:Ce?? T:Nimic..Hai sa ne plictisim la televizor sau sa taiem menta la caini... B:Noapte buan Tom. T:Ce`am mai facut? B:Nimic..Ma duc la culcare ..vad ca nu are nici o noima sa mai vorbim..Ne certam mai mult. T:Ai dreptate....Am fost un porc.(punandu`se in genunchi)...Iarta`ma nu am vrut sa ne certam sau sa te supar(apropiindu`se in genunchi spre mine dupa care pleaca capul). B:Nu`i nimic..Si noi trebuie sa ne mai certam ...La fel ca si celelalte cupluri.(ridicandu`i fatza aproape ca de catzelush si aplecandu`ma la nivelul lui)Ce zici??Mergi la culcare?(Il sarut) T: Daca ma iertzi. B:Nu am de ce sa te iert....Haide.(ii zic ridicandu`l de mana) T:Ok.... Ne ridicam si mergem in dormitor imi iau rochitza de seara si ma duc la baie sa ma schimb lasandu`l pe Tom sa faca acelasi lucru.Intru in baie ma asez pe marginea cazii care era umeda si`mi dau hainele jos luandu`mi rochitza rosie de panza cu o forma ca de panza de paianjen in jurul sanilor si cu fire de licra prin tzesatura.Imi paturesc hainutzele de peste zi dupa care le ghibosesc in cosul cu rufe murdare si ma intorc spre oglinda.Ma privesc ceva timp dupa care incep sa ma gandesc cum oare am ajuns eu sa nu`mi mai amintesc cine sunt si ce mi sa intamplat."Oare Cine era fata de pe drum?"(fata fiind Ely)"De ce Tom a reactzionat asa cand am vazut`o?Ascunde el ceva". T:Byaaa!! Se aude din camera strigatul lui Tom.Ii raspund "Vin imediat" dupa care imi spal dintzii si ma intorc in camera.Ma uit jur imprejur dupa care ma bag in pat.Tom ma cuprinde in bratze iar eu ii raspund la imbratzisare. T:Ce tzi`a luat atata? B:Ahhh.....Chestii de fete...Stii si tu. T:Mdah.. B:Tom...De cat timp ne cunoastem noi?? T:....(ezitand putzin )...de vreo doi ani. B:Wooow...ce mult...Si de cand suntem impreuna? T: De vreo 5 luni. B:Si am facut`o vreo data?? Tom isi retrage mainile acasa. T:Aaaa... B:Tooom!!Raspunde`mi..Tzie rusine?? T:Nu..Nu am facut`o. B:Bine..Si..Cum ne`am cunoscut?? T:Ai filmat intr`un videoclip la o piesa n de`a formatziei. B:Cum se numeste?? T:Vergessene kinder. B:Hmmm....imi suna cunoscut... T: Da..Are si de ce... B: De ce?? T:Nu..nimic.Glumeam. B:Mdah..multe glume... Ma intorc cu spatele strang perna in bratze si inchid ochii.Simt cu Tom imi saruta usot buzele dupa care ma strange in bratze si adormim.Se intuneca totul si usor usor mi se clarifica imaginea.Ma aflu intr`o padure intunecata cu multzi plopi si arboi inaltzi si nici un fir de iarba pe jos.Sunete ciudate ca de lup sau batai din aripi se aud si ma intorc repede in spate,unde se afla un copil cu ochii mari cat piersicele si inlacrimatzi cu o rochitza neagra de mireasa murdara si statea in genunchi.Incepe sa fulgere si sa picure.Ma propii cu retzineri de ea si o mangai pe par.Ma cobor la nivelul ei si o iau in bratze. B: De ce plangi?? X: Din vina ta! Ma retrag repede si ma ridic in picioare. B:A mea??Ce..Ce tzi`am facut? X: Din cauza ta ma parasit...Ma lasat...vreau sa mooor... B:Nu..Nu zi asta..Eplicami clar ce tzi`am facut......Nu intzeleg desprece imi vorbesti. X:Curvoooo...Te prefaci numai ca sa scapi de mine..Dar nu scapi asa de usor. Fetitza se ridica in picioare se uita urat la mine iar ochii ei negri si inlacrimatzi devin de aceeasi culoare cu focul..Imediat ii cresc ghiare mari si ascutzite iar vocea i se ingroasa. X:E vian ta ..A ta ...a taaaaaaaaaa. B:Nu..Nu..Termin`o nu stiu ce vorbetsi. X:Vina ta...a ta. Fata imi reprosa intr`una ca e vina mea si se apropia tot mai mult....Eu incepusem sa am frisoane si sa tremur..Imi era frica . B:Nu..Lasa`ma...Tooom....Lasa`ma..nu ma mai chinui..nu te cunosc ....Tooooomm...unde esti?? T:Sunt aici..Ce ai patzit? Trezindu`ma...ma asez mai langa el si`l strang cu toata puterrile mele in bratze. B:Ma fugarea....Ma chinuia...Nu ma lasa..te rog. T:Cine??Spune`mi ce ai visat. I`am povestit tot visul dupa acre el a ramas putzin pe ganduri in timp ce eu m`am dus la bucatarie sa beau putzina apa.M`am intors inapoi si Tom nu mai era.M`am speriat si am inceput sa tremur si sa tzip.
sper sa nu trebuiasca sa ma og iar de voi ptr comm... data asta il sterg direct...fara recycle bin

_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
heey:-w nu stergi nimic. tom si`a dat in sf seama k`a gresit? nuj..poate incepe sa tina la ea.. pff.. poate ne lasi fara next.. k`am sa plang o luna si ceva pana`si revine bya
 haideee saraka..ce cosmaruri are..:-s maine ne dai next? asha..k de vineri te rugam
_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
azi e vineri
sincer
nu am primit nici prea multe commuri si nici nu am cum sal scriu
din pacate plec la tzara....
ma voi intoarce duminica sau martzi cel tarziu
pana atunci poate voi primi mai multe commuri
va multzumesc fetelor
bye

_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
corect.. ne`a lasta fara next viata asta nu`i corectaa
((
_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~
 Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
|
|
a venit si la luat... 
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
OMFG...cate commuri merci mult fetelor
am fost plefata
e tarziu dar promit maine un nexxt pe cinste sio cat ed mare se poate
scuzoaie
mia fost doooor de voi
> <
maine nexxt

_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~
 Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
|
|
si noua de tine 
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
dupa cum stitzi..eu ma tzin de promisiuni...si acuma..va pun nexxt..pe masura...sper...
T:Cine??Spune`mi ce ai visat. I`am povestit tot visul dupa acre el a ramas putzin pe ganduri in timp ce eu m`am dus la bucatarie sa beau putzina apa.M`am intors inapoi si Tom nu mai era.M`am speriat si am inceput sa tremur si sa tzip. T:Ce s`a intamplat?? B:Aici erai.(sar in gatul sau si`l strang tare in bratze)Unde ai fost? T:Pana la Bill.Cica are niste probleme. B:Ce probleme??Il pot ajuta? T:Nu..Tu nu...E..Mona la el si nu vrea sa plece..zice ca e insarcinata si alte tampenii. B:Oh..Saracutzul... T:Nu e treaba noastra...Sa se descurce daca nu stie sa o faca cum trebuie. B:Raule. T:Nu sunt rau. B:Ba da.Te gandesti doar la tine. T:Nu..nu`i asa.Hai la nanitza. B:NU....Nu nu nu nu.... T: De ce? B:Pai..daca visez iar demonul ala?? T: Demon??? B:Nu..Lasa.Dormi tu..Eu..ma duc..sa ma plimb. T: Dar e noapte..Ai putea patzi ceva. B:Nu patzesc nimic.Stiu singura sa`mi port de grija. T:Nu...Vin cu tine. B:Nu..Facem nanitza amandoi. T:Ok. Ne`am asezat in pat si ne`am luat in bratze.M`am prefacut ca dorm vreo doua ore timp in carev am tzinut ochii atzintitzi in tavan iar cand am simtzit ca Tom doarme profund m`am ridicat usurel l`am sarutat si mi`am luat o geaca de blugi si am plecat.Mergand am zarit un parc deasupra caruia scria "Zentral Park"(parc central)asa ca am hotarat sa ma plimb oleaca prin parc.In parc erau pe marginea aleelor bancutze prin spatele carora erau foarte multe flori.In "centru`" parcului era o fantana arteziana.Era o sirene in mijlocul apei.M`am asezat pe marginea acesteia si imi plimbam mana lin pe apa.Ma intorc si observ ca cineva era acolo si ma privea.Era un baiat dupa imbracaminte si tunsoare.M`am ridicat iar acesta m`a impins inapoi cazand langa fantana. B:Hey....Nu tzi`am tras inca nici una ca sa faci asta. X:Gura...Sau ai de gand sa te plangi? B:Cine esti??Ce vrei de la mine?? X:...Hmm..Ma numesc "iubit" pentru tine si vreau destul de multe de la tine. B:Te numesti SCARBA pentru mine si ai o mare BRANZA de la mine.(accentuand cuvintele "scarba" si "branza" dupa care ma ridic si il imping pe acesta la randul meu) X:Hey...Eu dau ordinele aici..Si ai sa regretzi ptr ce ai zis.(ridicandu`se si apucanduma de umeri) B: Da`mi drumu` sau o satz`i prajesc "carnaciorul si outzele". X:Frumoase vorbe. B:Bine.Eu am plecat..Pa. Ma smucesc din mainile acestuia si ma indrept spre iesire cu pasi repezi uitandu`ma in urma.Trebuie sa recunosc ca mi sa facut pielea de gaina.Apare din nou in fatza mea. B:Ce mai vrei??Lasa`ma naibii in pace ca nu tzi`am cerut pomana nu tzi`am cerut nimik. X:Asta crezi tu. Ma apuca de mana si merge inapoi spre directzia de unde am venit. B:Lasa`ma itzi zic.. Ma smucesc sii dau cu genunchiu` unde il doare cel mai tare dupa care o iau la fuga .Ies din parc si in fuga mea dau peste cineva.Dupa impact ma trezesc cu fundu` intr`o balta iar acesta langa mine. B:Hey..Scuze....Tom?? T:Bya..Mi`am facut griji...M`am trezit sa beau apa si nu te`am gasit si am decis sa vin sa te caut..Banuiam ca esti in parc. B:Vorbim acasa..Haide..Mai repede.. Il iau de mana si fug tarandu`l pe acesta dupa mine. T:Hey...Da` ce sa intamplat?? B:E un tzicnit care ma urmareste si nu ma lasa in pace. T:Uite o banca acolo.Ce`ar fi sa ne asezam si sa`mi povestesti ce ai patzit.? B:Ok...Dar repede pana nu vine. T:Bine. Ne`am asezat pe bancutza si i`am povestit totul. T:Ce??Hai inapoi... B:NUUU...De ce?Nu nu nu..Acasa. T:Homalau` ala s`a luat de iuubita mea si trebuie neaparat sa`i tabacesc fundu`. B:Nu ...lasa...si asa s`ar putea sa fi ramasb fara "carnat" de Craciun. T:Asta ma incanta...si..totodata ma infioara...Mi se culca pe "veci" cand aud. B:Lasa..Acu hai acasa. Am plecat spre casa imbratzisatzi.Pe scara se auzea galagie ca si cum cineva s`ar certa.Aungem la etaju` nostru si pe cine sa vezi.Bill intr`un capotzel roz cu floricele galbene se certa cu...Mona. Bi:Tzi`am mai zis..Nu`mi amintesc sa`mi fi tras`o cu tine. M:E copilul tau si o sa ai grija de el.(zice aceasta nervoasa la randul sau) Bi:E retardatul tau si o sa`l cresti tu...Singura. M:Tzi`ai facut copilul retardat..Asa ceva nu se poate.Am sa`l cresc singura..Si am s`ai zic ce tata denaturat are. B:Hey...ce facetzi??Vorbitzi mai calmi..Toate au o solutzie.(zic eu sperand sa se potoleasca dara cestia nici nu ma baga in seama)Guraaaaaaaaaaaaaa.(tzip dupa care se face liniste deplina)Asa mai merge.Ce atzi spune daca o luatzi usor? M:Nu`i treaba ta orfan`o. B:Orfana??Eu sunt orfana??Tom?? T:Nu..Mona daca imi mai insultzi iubita te bat cu copil cu tot. Bi:Zi ce vroiai sa zici Bya... B:Test..ADN..... Bi:Buna idee. M:Nu...De fapt..Nu stiu..doare??( albindu`se la fatza) Bi: Da..Sau ce..tzie frica?? B:Apropo..Orfan e copchilu tau nu eu tarfo...Produci copii pe la coltzuri si zici ca`i a lui Bill. M:Ah nu...Tocmai mi`ai ... Ne`am luat la bataie mai ceva ca in box sau wresling.Tom a traso pe Mona de par despartzind`o de mine. Bi:Multzumesc Bya. T:Ar fi cazul sa merge..Nu e treaba noastra. B: Da..Si ma bucur ca tu nu esti asa... T:Adica ca Mona?? B:Nu tontutzule..Ca Bill..Sper sa nu`tzi renegi copilul sau cine stie..Dar Bill are dreptate in cazul lui..Sper. T:Nu e treaba noastra. B:M`am nsaturat cu treaba noastra.Nici una nu e treaba noastra.Dar care e??Ceea de a face sex?? T:Nu..dar nu trebuie sa ne amestecam in problemele lor..Apropo..ce ai de gand sa faci cu socul acela de par?? B:Perne.E al Monei...Deci prefer sa`l duc la WC....(nu observasem ca am ramas cu parul acesteia in mana...L`am aruncat pe jos pe scara si am intrat in casa) T:Pffff..Ce tarziu e... B:E 4... T:La somn..nu ai dormit prea mult. B:Bine... Ne`am dus amandoi la culcare.Dimineatza...Buzele lui Tom imi dau desteptarea. T:Ops...Nu credeam ca ai sa te trezesti. B:Nu..conteaza...Mi`a palcut asa. Tom zambeste si se da de pe mine. B:Ce a vrut sa zica aseara Mona cu "orfan`o"? T:Nu stiu..probabil a vrut doar as te jigneasca... B:Mdah..si daca ar fi asa..unde sunt parintzii mei? T:Nici asta nu stiu.Mie foame...(incercand sa schimbe subiectul) B:Ocolesti tema ...dar na...Hai..la un restaurant..Vrei?? T: Daaa....Sunt lihnit.... B:Toata ziua esti...Dar tot cat paiul esti. T:Ha..Ha..Ha.... B:Hai..Ma duc sa ma spal si sa ma schimb...Ai face bine sa faci la fel.Altfel te las acasa. T:Oki... Ma duc la baie imi fac nevoile si toaleta dupa acre rasfoiesc hainele in sifoner.Ploua cu haine prin capul lui Tom care tzine ochii inchisi pentru a nu`l rani la ochi hainele. B:Gata..Astea le iau. T:Nu mai ploua?? B:Ploua??Oh.. trebuie sa caut alte haine atunci. T:Nu..NU..nu ploua..am zis asa ... e dragutza rochitza asta pe care ai ales`o... Mi`am luat o rochitza colorata cu multe culori si modele din natura cum ar fi frunzulitze,floricele,copacei,etc si o pereche de sabotzi bleu care se asortau cu rochitza in care predomina aceasta culoare.Tom s`a asortat si el cu mine fireste.SApca bleomaren tricou XXL bleu cu diferite versuri si semne pe el ,blugi si nike`uri albe.Mi`am luat si o geanta maaaareee si bleu fireste si am plecat.Am mers la cel mai scump restaurant dupa placul lui Tom...eu vroiam unul mai ieftin si mai retras dar el e "capul" familiei.Am comandat ceva usor pentru mine....cum ar fi apa plata o salata si lui Tom o pizza maaareee.In timp ce asteptam comanda Tom "acorda" autografe profitand de timpul in care facea poze pentru a le pipai pe fane.Ma enervez si ma bag in multzime a de fane impingandu`le. B:Sedintza foto sa terminat..VALEA... T:Hey......sunt fane... B:Si ce?? X:Asta cine se mai crede??Noua curva alui Tom?? B:Was??Tom..explica`mi..la ce s e refera..lumea nu stie ca suntem impreuna?? T:Ai vrut in secret. B:Bine...Acuma a venit comanda si hai la masa.Vreau acasa cat mai repede. T:Ok. Ne`am asezat la mas a si am asteptat sa manance Tom. T:Tu nu mananci?? B:Nu mie foame. T:Esti geloasa?? B:Si asta. T:Mananca...macar putzin. Ma enervez si scuip in farfuria cu mancare dupa care ma ridic nervoasa si plec.
ms de commuri..sper sa mai primesc... 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~
 Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
|
|
wow...ce atitudine...
next 
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
tu meritzi nexxt..
dar nu si altzii...

_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
oki
o sa scriu nexxt ptr tini

_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
bineee si eu merit next mi`a plakut ca a fost luuung:X asha kum imi placeee:X
bya isi face pernuta ku parul aleia:> wiii:X frumos next:X
cand are de gand Tom sa`i zica adevarul?:| Si Mona aia..mare vakarina:| ce vrea d la Bill?[-( asha Bya lasa`l fara carnaciori d craciun ) rau o sa`i mai fiee
vreau next tot asha luuung si frumos:X
_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
nu stiam cei vakarina..dar tocmai miam dat seama..
ma apuc de scris la nexxt.. 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
bine.. noi asteptaam:-w dar nu ne lasa prea mult
_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 17 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
sa stiii:> wiiii:X da celelalte fikuri dc nu mai continua?... :|
_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
pai daca sua adunat norii itzi pun de draguil tau..nu vreau sa pierd un user si o prietena
si o cititoare a ficului meu
alex..celelalte ficxuri..habar nam..nuj ce s cu autorii lor.. 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
ok... e seara..iar eu ma tzin de cucant si avetzi nexxt..sper sa va bucure...
T:Mananca...macar putzin. Ma enervez si scuip in farfuria cu mancare dupa care ma ridic nervoasa si plec.Se observa din atmosfera faptul ca Tom ramasese foarte calm mancand in continuare."Statziar mancarea`n gat" zic in gand nervoasa si ma indrept spre statzia de autobuz.Ajung in statzie und e erau numai baietzi care mancau semintze si scuipau intr`un stil...vai ce greatza imi provovocau.Vine si autobuzul care era full.Se deschid usile si un miros ingrozitor imi strapunge narile. B:No way. Ma duc si fac semn la un taxi sa opreasca ma urc in masina ma asez comod ii dau indicatziile soferului si fara sa simt cand am si ajuns acasa.Ma dau jos din masina platesc soferului si observa masina lui Tom in fatza blocului.Ma duc la lift si apas disperata pe buton si liftul tot nu mai ajunge. B:Shet...sa strucat si cacatu asta..Pana la etajul 8 pe scari..Fuck... O iau la drum ..etajul 1...2...3...4..deja imi amortzesc picioarele...5....6...deja am slabit 5 kg..7..se aud zbomote pe sala..urc usor si aud vocea lui Tom Si a unei fete necunoscute.Urc usor si pandesc de dupa scari ce se intampla si cand sa vad...raman o_O...Tom se saruta cu matracuca aia.Incep sa aplaud urcand scarile. T:Bya..Nu..nu .e..(indreptandu`se spre mine) B:Nu te apropia de mine.Nu am nevoie de explicatzii.(ma trag inapoi) T:Lasa`ma sa`tzi explic..nu e ceea ce pare. B:Valea...Tu cine etsi fha??Ce vrei p**a?Hai ca`tzi dau eu. Imi suflic manecile pentru ca imi luasem un pluover pe mine din cauza vantului puternic si o apuc pe aia de cap...Se cunoaste ca e blonda deoarece cade pe jos eu urcanduma peste ea si luand`o la palme.Tom ma ia de pe ea si ajunge in drepatul scarilor certundune si vrand sa ajung la ea Tom ma impinge pe scari eu tavalindu`ma pana in usa vecinului de la 7 unde dau cu capul de aceasta.Simt cum mi se umezeste fruntea Si il vad pe Tom coborand disperat scarile si in spatele acestuia Bill care intreba nedumerit ce sa intamplat.Inchid usor ochii si vad negru.Simt ca am dormit o vesnicie deschid ochii greoi ducand mana la cap si simtzind un fel de carpa in jurul acestuia. B:Ce dracu??Unde sunt?? Ma uit in jur ...nimeni si nimic....dupa parerea mea eram intr`un spital.Ma ridic de pe pat sprijinandu`ma de noptiera de langa acesta..Incerc sa fac catziva pasi dar daram noptiera.Tom intra in salon si ma cuprinde repede in bratze. T:Iarta`ma. B:Ce cautzi aici?? T:Nu e ceea ce pare... B:Ceea ce pare ce??Ce treaba ai cu mine..ce mi`ai facut??De ce itzi ceri iertare?? T:Bya..Tu..itzi amintetsi cine etsi si toate alea?? B:Mereu am stiut cine sunt..De ce??Hai valea de aici..Unde e Ely??De cat timp sunt aici?? T:Tzi`ai revenit... B:Hey..ia`o mai moale...n`am avut nimic...sau da?? T:Pai..tu..doar itzi pierdusesi memoria.. B:Ce??Cum?? T:Nu stiu..Eu doar te`am gasit intr`un parc si nu stiai unde stai..M`am oferit sa te ajut... B:Imi amintesc..Mi`ai zis ca etsi iubitul meu ceea ce nui adevarat. T: Dar.... In clipa urmatoare Tom sa vazut cu o palma peste fatza. B:Nu aveai dreptul asta..Mi`ai zis ca nu stii cine e Ely si ai lasat`o sa planga ..Saracutza.. maine trebuie sa iasa din orfelinat...Noroc ca mai impins pe scari..pentru o tarfa..iesi..nu mai vreau sa te vad..multzumestete cu o palma..si zi bine mercy ca nu te bat pana intri in coma..nici nu stiu ce ma opreste sa fac asta .... T: Dar..Bya...eu B:Tu pleci..Pa Tom! Tom iese dar nu dupa mult timp se aude cum iarasi se deschid usile.. B:Tzi`am zis sa pleci... Bi:Mie?? B:Bill?Da si tzie...Suntetzi fratzi..Ai stiut ce mi`a facut Tom si nu mi`ai zis nimic... Bi:Nu n`am stiut..Abia acu 2 zile mi`am dat seama..El mi`a zis ca suntetzi impreuna dar nu mi`a dat explicatzii..nu a vrut.. B:Bine..Nu conteaza..Pleaca si tu.. Bi:Tom a plecat plangand..Ce sa intamplat?? B:Plangea prostia lui..nu el.Nu sa intamplat nimic..Pa Bi: Dar... Eu ma ridic de pe pat si ies pe usa imi scot porcaria aia de pe cap si ma duc repede si iau un taxi..Ma mir cum de m`a luat in halul in care aratam ...oricine zicea ca`s nebuna.L`am rugat sa astepte putzin jos cai aduc banii imediat deoarece nu aveam la mine.Cand am coborat nu mai era dar l`am vazut pe Tom care era dupa bloc incercand sa se ascunda... B:Nu trebuie sa te ascunzi...Nutzi fac nimic..Sincer,nu aveai de ce sa platesti in locul meu...nu accept mila.. T:Nu e mila.(apropriindu`se de mine) B:Bine..daca zici tu..haide sa`tzi iei hainele si tot ce mai ai la mine. T:Ma lasi?? B:Fireste..Sunt ale tale... T:Ma mir cum de nu ma spanzuri.. B:Hey..nu a fost chiar asa de rau inafara faptului ca mai mintzit in privintza Eley.. T:Aham...Deci..itzi place de mine acum?? B:Nu e treaba ta.Haide sus. Ii decshid usa lui Tom si il poftesc politicos inauntru el intra si imi intinde cheile apartamentului. B:Hmm..nu mai ai nevoie de ele?? T:Ba da...Dar sunt ale tale. B:Pastreaza`le.. T:Woow...Thanx... Tom se apropie de mine si mja saruta putzin retras pe buze si usor. B: Dar asta nu inseamna ca mai suntem impreuna...De fapt..nici nu am fost. T:Ohh... Tom se intristeaza si se duce in dormitor de unde scoate o valiza de sub pat si isi scoate hainele din sifoner si le izbeste in valiza. B:Sau poate da... T: Da? B:Poate..ma mai pot gandi daca ai o explicatzie logica la cele intamplate ieri. T:Oh....Cu sigurantza...(se aseaza pe pat...iar in cele din urma si eu langa el).Am ajuns acasa inainte a ta iar tipa aia zice a ca e o fana si vrea un autograf. B:Si tu te`ai hotarat sa il dai pe buze sau ce? T:Nu nu nu..Dupa ce i`am dat autograful eu am descuiat usa iar ea inca nu plecase.....statea si ma prive a doar asa ca am intrtebat`o daca mai doreste si altceva aceasta mia raspuns ca da..un sarut..eu i`am zis ca nu s e poate ca am prietena si etc..Aceasta sa bosumflat si bla bla bla ma atins la suflet si am zis ca un pupic mic nu strica si i`am zis ca ii ofer dar pe obra z a fost asa de incantata incat a intors obrazul si am sarutato pe buze. B:Ce poveste incurcata nu crezi? T:Poate.... B:Cu sigurantza... T:Ei?? B:Ei bine...ma voi gamdi..maine ma duc la Ely sa o iau ca ese din orfelinat iar daca aceasta ma iarta pe mine si eu ma impac cu tine..dar daca ea nu vrea sa ma vada si nici sa ma ierte...sa zis cu tine... T:Ohh...Te rooog Ely...O sa te ierte sunt sigur.. B:Sper.. Il sarut pe buze si ies la cumparaturi....
sper sa va placa si smai datzi commuri 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
wiiii:X si`a rekapat memoria si`i km place de Tom:> ku ely e va impaka sigurrr:X scz k n`am inspiratie:| se aud manele d afara..si simt k`mi plesneste capuuuuuuuuuuuuuuuul
vreau next :X
_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 17 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
waaai:X succes la liceu:> noi asteptam aici nextul
_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 17 ani |
|
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~
 Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
|
|
bafta la liceu...
si next cand poti... 
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
a trebuit doar sa ma inscriu si bafta am a vut p[rea multa atat de multya incfat ma ia fiorii..maine nexxt ms fetelor... i loove u> <
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
we love u too> < hai ku` nextu
_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
danke schon..ma bukur pt uh
ji ajteptam next
app cu placere..mie chiar imi place sa-ti citesc fic'ul
deci azi next..sper sa te tzii d promisiune
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
ohh..sczue fetelor..prima me a promisiune neimplinita...nam avut idie si nici nu ma lasta prea mult osrme.a.maine jur cal pun/..si jutr nu prom..scz.. 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
ok..nu e nik
k pe celelalte le-ai indeplinit
ji de-aia te iert
ajtept nextuuuu'
azi
in seara asta
Modificat de th_4ever (acum 17 ani)
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
am scris dar mai am oleac a ca sa fie luuuung cum va place voua...dar vi`l pun in seara asta... 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
}*~~dark_butterfly*{~~
~*CoOl*~
 Din: orasul pierdut
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 149
|
|
next... ii sooper fiku... ai multa imaginatzie girl.. nu`mi dai shi mie un pic???
_______________________________________ audrey kitching :X:X:X:X :X:X:X

 :X:X :X
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
iao pe toata
dea vezi ca e mai julta prostoe
decaolo e imaginatzia
netxu in 10 minute.. 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
oh..ms inca o fata fetleor..> <...si acum nexxtu nui chia cien stie ce...
T:Ohh...Te rooog Ely...O sa te ierte sunt sigur.. B:Sper.. Il sarut pe buze si ies la cumparaturi....Cand ajung afara observ ca se intunecase ... B: Deja??Asa de repede?? Am mers la supermarket si mi`am cumparat paine oua dulciuri ceea ce ador eu cel mai mult...si alte chestii si m`am intors acasa.Supermarketul era la doua blocuri departare de blocul unde locuiesc eu.Cand ajung acasa constat valiza inca pe pat dar tom nu`i...strig dupa el intru in baie nimic. B:Hmm..Poate e la Bill.. Astept vreo jumate de ora si el tot nu vine ...ma hotarasc sa merg la Bill.Bat la usa o data de doua ori de 3 ori si tot asa ...Ma enervez si iau usa la suturi si pumni.Intrun final iese .. B:Mona?!?(care isi primise deja doi pumni in cap) M:Auch..Si da ...Asa ma numesc. B:In sfarsit...Unde`i Tom? M:Ce treaba am eu cu afemeiatul tau?... B:Controleaza`tzi vorbele ca sa`mi controlez pumnii... M:Esti la mine acasa asa ca faci ce vreau eu nu ce vrei tu. B:Scuze..din cate stiu e apartamentul lui Bill..Si lasa fudulia ca pot fi si in casa ta ca tot te bat daca ma enervezi..Si nu`mi jigni prietenul ca nici eu nu`tzi jignesc cioara. M:Tocmai l`ai jignit... B:Si??Tu nu etsi cu Bill..Asa ca shhhht.. Bi:Ce se intampla aici?? M:Orfana asta te`a jignit... B:Si tarfa asta mi`a jignit prietenul... Bi:Suntetzi chit... B:Nu..nu nu..eu sunt chit....abia acum( ii trag o palma Monei si plec)..Bye si spor la facut copii... M:Tarffoooooo......Hmh...Au..ma doare..iubitule...(il ia in bratze pe Bill care o impinge) Bi:E vian ta..Parca nu ai sti ca Bya e asa..nu trebuia sa comentezi... M: Daca imi omora copilul?? Bi:Nu ai nici un copil nu te mai stramba... M:Ba da..si ai sa vezi peste cateva luni.. Bi:So crezi tu..maine mergem la doctor... M:Nu..de ce maine??Peste o luna doua... Bi:Am zis maine... ***** Am intrat in casa m`am asezat la masa in bucatarie si mi`am asezat capul pe mana intinsa pe masa....Am stat asa vreo 10 minute gandindu`ma pana mi`a amortzit mana...M`am dus si am asezat hainele si valiza lui Tom inapoii la locul lor,am facut un dus iar cand am iesit din baie a intrat si Tom in casa... B:A dat Domnu`? T:Ce sa intamplat? B:Unde ai fost?? T:La...Bill? B:Am fost si nu erai..Nu ma mintzi... T:Am fost in parc si m`am plimbat... B:Bine...Daca zici tu... T:Mai plec in seara asta?? B:Nu..Tzi`am asezat eu lucrurile la loc. T:Mercy..(ma saruta) B:Ma duc sa ma schimb.. T:Eu ma duc pana la Bill... B:Ai grija sunt scorpii peacolo... T:Stiu sa am grija de mine dar mercy oricum ca`tzi faci griji pentru mine. B: Du`te ...(il sarut si intru in dormitor) Tom pleaca in timp ce eu imi iau rochitz a de noapte pe mine si beau un pahar cu apa cand il vad pe Tom ca intra in casa... T:Bya..zi`mi sincer..ce i`ai facut Monei?? B:Nimic...Inafara faptului ca am jignit`o...? T: Doar atat?? B:Si i`am dat o palma...? T:Atat?? B: Daa...? T: De ce?? B: Da ea imi face mie iubitul afemeiat?? T:Aaa..m`a facut afemeiat?? B: Daa.(zic eu bosumflata) T:Bitch!!Si tu mi`ai luat apararea..multzumesc...( ma strange in bratz e si ma pupa pe frunte in timp fce eu zambesc diavoleste) B:Acum haide la nani... T:Tu nu l`ai jignit pe Bill? B:Tzi se pare ca "cioara" e jignire? T:Nu chiar....e un compliment... Radem amandoi si mergem in pat...Adormim instantaneu...pana ce tzepi ascutzitzi de foc imi impungeau pleoapele pentru a ma trezi..cedez si ma trezesc...Tom dormea ca un ingeras cu degetzelul in gura...Il scot si il sarut dupa care el isi gusta buzele..Ma duc la baie imi fac toaleta...M`a schimb cu o pereche de blugi scurtzi si o bluza galbena tip bustiera cu o jacheta peste buric pe deasupra...prinsa in doua coditze lasate usor pe sani...Mananc si ma uit la ceas.. T:Neatza...Ce face papusica mea?? B:Buna somnorila..Esti inca in pijamale? T:Ce garderopa are iubitzica me a pe ea...(stralucindui ochii)... B:Mi`am dat seama dupa privirea ta...Ma duc dupa Ely... Tom inghite in sec... B:Nutz`i fa griji..nu te mai spanzur...Mergi cu mine?? T:Nu..De fapt...da... B:Ok..Mai bine asa... T:Huh... B:Nu mai ofta....du`te si schimbate..opresti la un fast~food...si`tzi iei un hamburger... T:Okz... Tom merge si isi fac e si el tolaeta...in timp ce eu am facut putzina curatzenie prin camere... T:Gata.. B:Ok..Hai.... T:Chiar ttebuie? B:Tom..Vrei sa ne certam?? T:NUU!!! B:Atunci haide azi... T:Ok..ok... Ajungem jos..Tom imi decshide portiera masinii sale ii multzumesc si ma asez confortabil punandu`mi centura intre timp urca si Tom si face acelasi lucru...Tacere infernala pe timpul drumului... Incepe sa picure...drumul era pustiu intr`un final ajungem in fatz a orfelinatului...M`a uit spre orfelinat si o vad pe Ely cu spatele si cu doua valize mari luandu`si ramas bun de la Alexa...Cobor din masina si ma indrept spre ea..Ii pun usor mana pe spate si se intoarce speriata... B:Ely....
ei?? ce partere avetzi?? 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
waai ce i`as face moneiX(..bataieeeeeeeeee deci maine pui next.. trebuieeeeeee ce s`a intamplat ku ely?! ha ce kum?! o iarta? ce`i zice? ((
vreau nexxt
te ruoog mult
_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 17 ani |
|
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~
 Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
|
|
wow... m-a speriat si pe mine...
astept next 
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
ms de comm fetelor
si totusi mutritzi daca mai datzi 2?? 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
}*~~dark_butterfly*{~~
~*CoOl*~
 Din: orasul pierdut
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 149
|
|
da... idem th_4ever vrem next..
_______________________________________ audrey kitching :X:X:X:X :X:X:X

 :X:X :X
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
prea tarziu fetelor
ms muult
maine nexxt
> <
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
numele..s e modifiuca asa..dia clik pe numele tau la avatar..si stregi numele de la profil sil scrii pe cel nou..iar cand te logheiz te loghezi cu cel nou...
mai secundra...nu chiar e principal numai ca apare mai putzin decat tom si bya...
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
si nextu cand?
_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
ideeem rette mich
app ji danje schon k mi-ai zis da' dreq jtie dc nu merge k eoo am dat und ai zis ji nu pot sa-mi schimb numele
NEXTU' CAND???
AI UITAT DE EL?? 
Modificat de th_4ever (acum 17 ani)
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
iubirea asta capricioasa a uitat k tre' sa aiba o continuare?
k nuj in ce limba sa-tzi zic...wanna next,yo quero next[jtiu ji eu un piculetz d spaniola d la sor'mea],aaa.....hmm..nu mai jtiu alte limbi..k la franca sunt BATA
oriqm ideea e k vreau next 
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
scuze..stiu ca vam promis ca va pun aseara..nu mia mers netu....vil pun azi.. de data asta chiar daca nu merge netu..d e fapt nu cred..merge p[rin gropi..nuj..scuzoaieeee

_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
tu ji scuzoaiele tale
te iert dak pui unu' d'ala luuuuung
sa am ce citi toate ziua 
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~
 Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
|
|
lauryka89 tragi de timp... 
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
nu trag
acu scriu nexxtu mai am putzin..de afpt putzin mai mult daca vretzi luuuung... 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
Huh..gata..ma dor si degetele..sper sa va placa
B:Ely.... Ely se intoarce brusc si ma strange in bratze mai mai sa ma sufoce. E:Bya...Cat ma bucur...Ai venit! B: Da..Tzi`am promis.. E:Asa cum mi`ai mai promis ca vii zilnic sa ma vezi... B:Pai..eu...e mult de povestit.. E:Stiu povestea.. B: Da??De unde??( cu o fatza de genul o_0 ) E:Pai..Am promis ca nu zic de la cine. B:Ohh...Deci..ma iertzi?? E: Da..In fond nu a fost vina ta...Atunci cand te`am vazut cu Tom am ramas putzin socata ..Tu cu el??Si apoi am crezut ca vii la mine dar cand am vauzt ca te uitzi ciudat la mine si ca nu te`ai oprit la mine nu m`am putut abtzine si am inceput sa plang. B:Ohh..Ma simt vinovata...Pana la urma urmei Tom nu are nici o vina pentru ca mi`am pierdut cunostiintza...De fapt..cred ca stiu si cum mi`am pierdut`o. E:Stai..Imi povestesti acasa....Imi iau ramas bun si mergem. Ely se intoarce si se imbratziseaz a pe rand cu toate fetele ...eu ma intorc si il vad pe Tom asteptandu`ma la poarta ...Ii zambesc si banuiesc ca si`a dat seama ca Ely ma iertat deoarece a inceput s a tzopaie ca un iepurash. E:Gata...Putem pleca..Pa fetelor.. Ne indreptam spre Tom iar acesta o strange in bratz e pe Ely de fericire lasandu`ma masca...Eu crezand ca imbratzisarea era pentru mine. T:Multzumesc ..multzumesc multzumesc multzumesc ... E:OMG..Ce`i asta...Tu etsi milog sau vedeta?? T:Hm..Vedeta...(aranjandu`si gulerul hanoracului) E:Ok..Atunci sa merge..Incep sa ma plictisesc de locul asta... Ely sa asezat in fatz a langa Tom chestie ce m`a cam scos din sarite dar nu am luat`o prea atre...Trebuie s a recunosc ca sunt cam geloasa dar din cate stiu Ely nu il place pe Tom ..Asa ca..nu e timpul sa ma "panichez".Tom a bodoganit tot drumul ..oare nu`l dure a gura??Cand am ajuns in fatz a blocului acesta i`a decshis portiera Eley ...la inceput nu i`am dat importantza..dar pe urma...Mie nu mi`a dechis`o niciodata...Ies si eu din masina Si intr`un sfarsit ( nu prea fericit pentru mine ) ajungem in casa.Ma asteptam ca aceasta intalnire sa fie mai frumoasa...nu stiu...dar nu conteaza chestia asta...Bucuria mea..Apartamentul eraa cu 3 camere astfel incat Ely sa aiba propria camera iar eu cu Tom aceeasi....plus biroul si sufrageria .In care ave a sa`si petrteaca Tom noapte a aceasta daca mai face a un lucru iesit din comun.Ma asez pe canape a in sufragerie dau drumu la T.V. si butonez eu fiind mai mult atenta la discutzia Eley cu Tom....Mi se pare ciudat ca astia doi sa se inzteleaga asa de bine.Ma duc si`mi scot din frigider sticla cu sug ..imi torn intr`un pahar si ma reintorc la T.V. in timp ce eu am facut lucrul asta linsite deplina intre cei doi.Ma enerveaza situatzia asta mult prea tare..ma irita...imi iau jacheta de blug si ies in urma mea Tom striga "Unde pleci??".Incetul incetul afara se insereaza..dar inca mai este destula lumina pentru a ma duce in...parc...Nu stiu ce`mi veni dar vreau in parc.Ajung in parc si m`am asezat pe priam banca de la intrare..nu aveam de gand sa ma mai duc pana la ace a fantana arteziana....cine stie cine mai era pe acolo.Langa banca pe care m`am asezat era o gradinitza de flori....tradafiri rosii galbeni..albi si portocalii..nu m`am putut abtzine si am rupt un trandafir rosu intzepandu`ma la deget.Observ o picatura de sange care curge pe un trandafir alb patandu`l . B:Auch... Imi duc degetul la gura si il sarut. B:Ohhh...(oftez).... X:Cate greutatzi are viatza...nu`i asa?? Ma intorc repede speriata....si pe cine sa vad..chiar Dudu. B: Dudu?!? Sar in bratzele acestuia si il sarut pe obraji. D: Da..chiar eu...Mai usor ca ma sufoci.. B:A...da...scuze. Ne`am asezat amandoi pe banca... D:Ei..Cum itzi merge acum ca etsi "libera". B:Ash pute a zice ca bine..dar nu e chiar asa. D:Cum adica? B:Nici eu nu stiu..la inceput am crezut ca e foarte bine dar..azi mi`am dat seama ca nu e chiar asa de bine...cum imi imaginam. D:Ohh... B:Tu ce mai faci??Mi`a fost dor de tine. D:Si mie.Pai...eu sunt bine...Ely? B:Foarte bine..pe langa mine...(m`am uitat la ceas..) Ohh.. e tarziu...trebuie sa plec.. D:Te conduc..asa aflu si unde stai. B:Ok..Mercy.. Pe drum am povestit cele intamplate iar pe la jumatate a drumului mi`a luat mana intr`a lui.L`a inceput am vrut sa ma opun dar pe urma ..." nu cred ca e o crima..in plus..ce face Tom e altceva fatza de acest lucru..nu am de ce sa ma simt prost"...Am continuat drumu ..intre timp am facut schimb si de numerele de telefon, iar in fatz a blocului ne`am oprit..Tom era la geam cu Ely..." o tampenie" B:Pana aici a fost..aici stau.. D:Bun..dar aici sunt cateva zeci de apartamente... B:483..etajul 8.. D:483??In numai 8 etaje? B:Incepe de la A..apoi B...si tot asa pana la acesta. D:Aaa...pai..bine...te vei trezi intr`o zi cu mine la usa. B:Esti bine venit oricand...Multzumesc ca m`ai condus.. D:Cu placere. Il imbratzisez si il sarut pe obraji dupa care plec sub privirile atente ale lui Dudu. B:Pa... D:Bye... In casa intru foarte plictisita de "situatzie"...Ely isi aseza bagajele in camera sa iar Tom fuma in balcon. T:Unde ai fosts? B:Ce`tzi pasa? T: De ce imi vorbetsi asa.? B:Nu vad care e problema ta. T: Dar... B:Ma duc sa fac baie..Nu vreau s a fiu deranjata...Altfel vei dormi pe pres la usa....Sau poate cu Ely daca tot va inztelegetzi as a de bine. T:Aaa deci asta era..!! B:Ce era? T:Esti geloasa...? B:Nu..Nu vad de ce ash fi.Acuma pa. Intru in baie dau drumu la apa in cada in timp ce eu ma dezbrac.Ma asez in cada si iau spumantul si torn din el cam jumate de sticla. B:Ops...!O sa fie cam milta spuma pe aici. Stiam prea bine ca l`am mintzit pe Tom cand am zis ca nu sunt geloasa...dar e culmea..in seara asta cu siguranzta va dormi pe canapea...Soarta ...Am lasat tarndafirul pe masutza de langa canapea..sper sa`l mai gasesc acolo.Huh....Ii voi da Eley actele aprtamentului sua s a s e mute in el sau sa`l vanda..faca ce`o vrea cu el.Ies din cada imi pun un prosop in cap si unul in jurul corpului imi iau hainele de pe jos la bratz si le pun in cosul cu haine murdare....Shet sa umplut si asta...Intru in dormitor ma schimb in rochitza de noapte imi iau si capotzelul pe deasupra si ma duc la buactarie sa`mi iau un pahar cu suc... T:Pot sa stiu ce s e intampla? B:Nu... T: De ce? B:Nu`i treaba ta. T:Ba da...sau ai uitat ca suntem impreuna?Cine era tipul cu care erai la scara? B:Nu`i treaba ta. T:Mai stii sa zici si altceva? B: Da..Esti un prost. Ma duc in dormitor si imi aranjez patul ... T:Multzumecs de compliment..Dupa toate ce s`au intamplat azi nici nu stiu ce sa mai cred. B:Crezi ce vrei numai iesi de aici si lasa`ma s a dorm. T:Sa ies??si eu unde dorm?? B:Pe canapea....Sau cu Ely cum preferi. T:Varianta a treia. B:Pe presul de la usa? T:Nu..Cu tine. B:Nu exista ..si acuma iesi. Tom iese...eu ma intind pe pat si ma uit pe tavan...poate nu e ceea ce cred eu..Poate sunt doar rpieteni ..nu cred ca am motive de gelozie.Huh..sa ma duc sa`mi cer scuze??Ce sa fac??Ma duc.ajung in sufragerie si il vad pe Tom cu Ely pe canape a si ma ascund dupa perete pentru a asculta conversatzia acestora..sunt o tampita..Nu am motive de gelozie..sau poate DA??Ely se prinde de gatul lui Tom si il priveste foarte ciudata in ochi ...Se apropie usor de buzele lui si il saruta.eu ma intorc in camera si izbesc us a dupa care o incui.In urma izbiturii usii buzele celor doi se separa. E:Scuze..Eu..ma duc sa ma culc. T:Nui nimic...Daca a vazut ce cred eu..cu siguranzta voi dormi in masina nu pe presul usii. E:Ohh...Daca vrei potzi veni sa dormi cu mine in camera ...pe canapea... T:Nu stiu..nu credca e bine...am pune paie pe foc. Intree timp eu m`am asezat pe canapeaua de langa geam si privema printre lacrimi luminile de pe strazi..Deci am avut dreptate...Am motive..Dar...Din cate am vazut Ely la sarutat pe tom nu invers..Dar Tom nu sa opus...Curve cu 2 fetze ce sunt....Sa traiasca ei fericitzi pana la adanci batranetzi.imi iau telefonul si ma asez din nou pe acea canapea si formez numarul lui Dudu..Sa`l sun??Sa nu`l sun?Nu il sun...el nu are nici o treaba.Am sa incerc sa dorm.Ma asez pe pat dar nimic..Somnul vine din partzi.. numai tampenii imi vin in minte ca de exemplu Tom cu Ely dormind impreuna..facand ..STOP....M`am tampit de tot...Am matzait mai mult decat dormit...Ma ridic usor de pe pat trag de us a ..uitasem ca a ceasta este incuiata..Descui usa merg pandind pana in sufragerie..Unde era tom intins si dorme a Ely langa canapea pe jos cu capul pe acesta .....Vai de capu` meu..ma inseala in fatza....Ely deschid e ochii in timp ce eu imi iau trandafirul.... E:Bya?Ce faci??Am venit sa vad ce mai face Tom si am adormit B:Mdah..Bun..De ce imi dai explicatzii??Le`am cerut? E:Ce`i cu tine? B:Nimic.. Ma duc la bucatarie si pun trandafirul in apa si il iau la mine in camera ....il asez pe noptiera de langa pat. E:Stiu ce crezi...E vian mea..Daca ai vazut aseara ce sa intamplat.. B:Ce sa intamplat aseara?(prefacandu`ma ca nu stiu) E:Pai..L`am sarutat pe tom..Dar... Nu a terminat sa zica scuz a ca i`am tra s eu o scuz a peste fatza... B:Iesi...(tzip) E:Bya..Te rog asculta`ma B:Iesi ..Acuma iesi iesi iesi..nu vreau s a va mai vad pe nici unu.. E:Bya nu e vian lui ...E vian mea... B:Ieeeeeeeeeeeeesssiiiii, Tom se trezeste in urma tzipetelor mele si vine ingrijorat in camera.. T:Ce se intampla? Cand l`am vauzt m`am intors cu spatele pentru a nu`mi vede a acesta lacrimile care curgeau necontrolate. T:Bya??Ce s`a intamplat??(punandu`mi mana pe umar) B:Iesitzi amndoi..Acumaaa! T: Dar... E:Haide Tom..se va linisti ea in cele din urma... T:Nu..vreau sa stau cu ea... B:NU...Du`te cu Ely....Pkecatzi odataaa. In cele din urma cei doi pleaca eu cad in genunchi...Plang continuu nu ma pot opri...E vian ei...Surioara mea....Ma ridic si izbesc totul din camera ..canapea,,, bibelorui tabloul cu mine si cu Tom imbratzisatzi de pe noptziara...Vazutza cu trandafir..Tom se sperie si vine..dar ii inchid usa in nas si o incui. T: Deschide Bya.... B:Pleacaaa....
vleau commuri
e nexxt luung.. 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
si totusi..ms de comm
eu dau nexxturi luungi si nu primesc commuri decat de la 3 fete..
si normal ca a sh vrea si eu mai mult
acuma..
la s a ai s a veiz in nextu urmator
va fi cel mult pe jumate cat a fost asta

_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
bineeee:|. deci Ely:-w ce se bagaaaaaaa? ( poate vezi ca bya ramane ku dudu.. mai stii?! ce ipocriti:|. deci..zi`mi ca nu ne lasi asha ((( vreaau next te rog mult mult mult mult mult mult
( te imploor fac oriceee numai pune next trebuie sa stiuu ce se intampla te rooog (
_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
ok..ms fetelor...
maine va pun next...

_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~
 Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
|
|
deci sa-ti spun sincer e soooper....
acctiune la maxim...
imi place....
si inca un lucru am nevole la baieeeeee............. 
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
xX.Passion for Crime.xX
~*CoOl*~
 Din: o.OTom's hazel eyesO.o
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 223
|
|
Am recuperta tot. Hm. Ely mi se parea o tipa Ok, nu stiu, chiar ma intristam cand vedeam ce se intampla cu ea, insa cand am vazut ca se da bine pe langa Tom, stiind ca este cu Bya, mi`am schimbat parerea. Cred ca se foloseste de oameni. ..Ahm. Ce`mi place caracterul Byei. Este` ..un caracter de care multe fete ar avea nevoie [lnafara de mine, deja sunt ca ea`<333.] ..Deci` ..astept next. Poop maree`:*>
|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
ok dak ma placi asa cum sunt e bn...
dar nu se jtie niciodata..k ji mama ji sor'mea au fost blonde ji au devenit satene..adik nu s-au vopsit
Emo.Bloo ai dreptate..ji eu am ceva din caracterul Byei dar km 1 sfert..nu sunt chiar aja..directa
NEXT NEXT NEXT~mi-e lene sa fac piramida aqm... ~
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
lauraaaaaaaaaaaa....vreau next
acuuuuuuum...plzzzzz......k m-ai lasat aja..ku ochii'n soare..ma rog..am ochelari d soare dar...vreau neeeeeeexxxt.......
te implooooooooooooooorrrrr 
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
ok ok..ma apuc sa`l scriu... 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
bv bv bv
sper sa fie tot aja luuuuung.....k mor dupa next'urile lungi
dar sa nu dureze mult te rog..k eo n-am rabdare ji dau cu mouse-ul de peretzi 
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
e si mai luuung..
uitatzi`l .
T: Deschide Bya.... B:Pleacaaa.... T:Nu....Daca nu deschizi daram usa. Huh....Ely a zis ca e vian ei..Tom nu a vrut...si in plus nici nu i`am vazut reactzia era cu spatele...Nu vreau sa`l pierd ..el e al meu..doar al meu...Descui usa si sar in bratzele lui si`l strang cu putere...Il trag in camera si incui usa.Il tzineam strans in bratze ca pe un obiect mic care nu vroiam s a il pierd. T:Bya..esti bine? B: Da....Te iubesc si nu vreau sa te pierd..esti al meu si doar al meu ....Nu vreau sa te impart cu altele..cu atat mai putzin cu "surioara mea"(accentuand cuvantul surioara) T:Nu ma pierzi...Eu nu o iubesc pe Ely.... Scot cheia din usa si o arunc pe geam...Apoi ma intorc fericita spre Tom.. T:Bya...pe unde iesim daca ai aruncat cheile pe geam?? B:Nu iesim...Stam impreuna..aici...noi doi..pana la moarte. T:Ai luat`o razna?? B:Nuuu... E:Tom...Esti bine?? B:Nu te intereseaza pe tine ce face Tom ..Ok??...E cu mine si e logic ca e bine?? Ely apasa pe clantza si constata ca usa e incuiata. E: De ce atzi incuiat usa? T:Ely...Du`te in gradina si cauta cheia...A aruncat`o Bya pe geam. E:Ok... Ely pleaca...eu ma enervez... B: Daca tot vrei sa iesi... Ma indrept spre noptiera deschid sertarul si iau cheia de rezerva dupa care decshid usa. B:Fericit??Acum potzi pleca. Tom se indreapta spre geam.. T:Ely...nu o mai cauta...Am decshis usa... E:Ok..Urc acuma. Dau din cap negativ...apoi imi iau un hanorac pe mine si plec....La iesirea din bloc ma intalnesc cu Ely... E:Bya.??Unde te duci?? O iau la fuga .... dar din urma me a Ely striga: E:Bya...ai grija...Vin`o inapoi....!! Fug in continuare...aratam ca o bochetara....cu rochitza de nopate si un hanorac pe mine...pe deasupra nici nu ma pieptanasem...O boschetara ce mai...Ma asez langa un gard ....Lumea trecea si se uita la mine ca la o ciudatzenie..Nu eu sunt ciudatzenia..ei erau ciudatzeniile in fatza mea....Desi vroiau sa ascunda faptul ca sufera s e vedea prea clar..si e logic....nu este nici un om pe pamant care sa nu sufere...Si eu...eu renuntz fara lupta fara nimic la dragostea mea...Ma ridic si ma indrept spre casa...Nu voi renuntza la el..Sa`mi ceara el chestia asta si va vedea el atunci...Stele verzi...Ajung in casa ..Tom se ridica de pe canapea si vien ingrijorat spre mine... T:Ce ai patzit??Unde ai fost??Te simtzi bine?? Nui raspund...Ma uit jur imprejur dupa care il inrtreb: B:Unde e tarfa?? T:Ely??...Isi face bagajul... B:Cel mai bun lucru care mi se putea intampla in ultimele 24 de ore..Ma duc sa fac curat in camera... T:Am facut eu.. Ely iese din camera sa cu o valiza....aceiasi de ieri..iar eu sar in gatul lui Tom... E:Pa Tom...!Bya.... Eu ii dau drumu` lui Tom... E:Eu..plec..sper sa te faca fericita ...si..daca candva decizi sa ma iertzi..stii und e stau..sa nu ezitzi sa vii la mine. Ely se indreapta spre mine vrand sa ma ia in bratze dar eu il iau repede pe Tom in bratze.. E:Ok..Eu..plec...Bye... Ely pleaca iar eu ma duc sa fac un dus si sa ma schimb in timp ce Tom merge la cumparaturi..Ely merge la Bill sa`si ia ramas`bun...In posta de la us a era un plic..."Se pare ca e de la un laborator...sau ceva de genu"Bate la us a si iese..ghici cine...Mona.... M:Ce cautzi aici?? E:Bill e acasa?? M:Nu intzeleg ce sa transformat casa mea... Ely o impinge pe Mona si intra in casa. M:Iesi din casa mea!! Bi:E casa me a si eu decid cine iese si cine intra.Buna Ely... E:Buna... Se imbratziseaza si se saruta pe obraji sub privirea uimita a Monei... E:Eu..am venit sa`mi iau ramas bun.... Bi:Pleci??Unde??De ce?? E:Am si eu casa mea...Sa zicem ca a fost un mic accident ...Si..asta este..Apropo..asta e pentru tine...(si ii intinde plicul...)Era in posta... Bi:Multzumesc... Bill decshid e plicul...Citeste cateva secund e foarte atent...Apoi ridica privirea spre Mona...Continua sa citeasca dupa care ii intinde Monei scrisoarea... Bi:Nu esti insarcinata...Si cu atat mai putzin nu e copilul meu...Fa`tzi bagajul.... M:Mergem in excursie?? Bi:Nu...mergi..in excursiel..singura..Pleci..din casa mea... E:Eu plec...Mai vorbim..Apropo..asta e adresa mea..s a trreci pe la mine..Pa... Bi:Mercy....Bye... Ely pleaca .Mona incepe sa boceasc a Bill o ia de mana si o duce in camera ei ..ii scoate bagajul...si hainele din sifoner si le tranteste in valiza...Ii pune valiz a in mjana si o trage dupa el pana la usa pe care i`o decshid e politicos... Bi:Iesi...!! M:Nesimtzitule..ai sa vii singur dupa mine.... Bi:Ai plecat?? Mona pleca iar Bill din urma ei vine la Tom..Eu eram in baie faceam dus iar Tom la cumparaturi....Deci .."nimeni"..acasa.Bill aude cum curge apa si isi da seama ca cineva e acasa...Se indrepta usor spre us a de la baie..Apasa usor pe clantza... T:Ce faci?? Bill se sperie,inchide repede usa si se intoarce in sufragerie. Bi:Am venit sa vad ce mai afcetzi.. T:Aha..Sa inzteleg ca daca nu intram la timp...intrai peste ea in baie?? Bi:Probabil... T:Ok..Ma bucur ca nu ma mintzi... Bi:Am scapat de Mona...(asezandu`se pe canapea) T:Si copilu`? Bi:Nu exista... T:Ok... Bi:A trecut Ely pe la mine...Ce sa intamplat?? T:Huh..Multe... Bi:Zi`mi..!!! T:Pai....Ieri...am fost dupa ea sa o luam de la orfelinat..si ..na..a stat in fatza langa mine..am fost asa de fericit ca ma iertat ..incat am uitat de ce ieram fericit...Puteam ramane cu Bya...Ieri am stat toata ziau cu Ely...iar spre seara m`a sarutat..si ne`a vazut Bya...si..itzi cam dai seama ce s`a intamplat... Bi: Da..Dar..tu??Ai vrut?? T:Sincer??Nu stiu..Nu cred... B:Interesant..Acu` aflu si eu daca a vrut sau nu..( stand acsuns a la coltz) Bi: Da..sau nu? T:Nu...Nu am avut nici cea mai mica intentzie ....Mai a le s cu Ely..care e sora Byei... B:Sunt asa de fericita... T:What?? Sar in gatu` lui Tom si il sarut continuu.. T:Ma...In..a...du..s..si...(Ma inadusi).. Bi:Woow....Ely..a zis ca`i pare rau.. B:Hmm...Ash pute a sa o iert oricand...dar nu ..asa de repede.. Bi:Mie foame.... T:Si noua...Nu`i asa iubit`o?? B:Vai vai..normal ca da...Pregatecs imediat ceva...Ce vretzi? Bi&T:Cartofi prajitzi... B:Woow...Mdah...nu mai bine comandam pizza??(zambesc ..poate scap de treaba..insa intrebarea a fost intampinata cu 2 fetz e suparate)..Sau mai bine nu.... T:Huh...In timp ce tu faci cartofii....Eu il conduc pe Bill acasa... Bi:Hei..nu..si eu vreau cartofi.. T:Mai multzi pentru mine..Valea... B:Sunt..destui pentru totzi... Bi:Ai auzit??"Mai magariule"! Totzi incepem sa radem Bi:Asa imi zice a bunica cand facema prostioare... Eu ma duc la bucatarie si`mi fac treaba in timp ce baietzii discuta despre fete si bla bla..Telefonul lui Bill suna... Bi:Alo! D:Buna Bill..Sunt David... Bi:Mi`am dat seama..ai sonerie speciala..Suna gongu` mortzii... D:Vai..ce onoare...La 6..la studio...Anuntza si pe ceilaltzi.. Bi:Shet....Ok!Bye! D:Tchus! Bi:La 6 la studio..Trebuie sa`i anunztam si pe ceilaltzi... T:Anuntzai tu in timp ce eu ma duc sa`i dau o mana de ajutor Byei... Bi:Ok! Tom vine si se aseaza langa mine...Scoate o tigaie din dulap...o pune pe fok.... B:Ai uitat sa pui ulei... T:Acum` pun... B:Hmm...Am o intrebare.... T:Zii! B: De unde a stiut Ely...ce am patzit eu ...?? Tom zambeste .... T: De la mine!Stii ca o seara inainte am venit tarziu acasa nuh??Am fost la ea si i`am povestit...Si am rugat`o sa te ierte ca asa imi crutz a viatza... B:Hey..Nu am zis ca te omor! T:Nu..Ai zis ca ma spanzuri.. Radem amandoi pana ne intrerupe Bill. Bi:Zicetzi`mi de ce radetzi...Vreau sa rad si eu... T:Tura urmatoare... Timpul trece..mancam ne giugiulim..Bill merge acasa sa s e schimbe Tom se schimba si el..Baietzii(Georg,Gustav si Bill) vin la Tom sa`l ia...Tom pleaca grabit..si nu ma pupa...Imi trece repede..era grabit..Usa se deschid e To m intra in fuga ma saruta si pleaca...Eh..Acu` sunt fericita...Pana au venit ei...eu am pus la spalat niste haine... B:Jur..sa nu kai fac asta in viatz a mea...Cacatu` asta de masina ...merge ca bunelu...cand e beat..Spalatoria e mai buna.. Am fcaut ceva curat prin casa..apoi am mers la cumparaturi s a iau ceva de mancare...deoarece maine avea sa ne mancam degetele...M`am intors acasa..Masina era la locul ei dar Tom..nu era in casa... B:Hmm..Unde so fi dus?? Incerc s a il sun dar telefonul ii era inchis... B:Ce pumn in bot itzi dau.. T:Nu am facut nimic!(zice Tom apucanduma in bratz e din spate) B:Credeam ca nu esti acasa... T:Sunt! B:Mie somn...Am avut o zi groaznica... T:Peste 2 luni plec cu formatzia in turneu... B:Mai este pana atunci! T:4 luni.. B:Ai zis 2.. T: Doau luni pan atunci..si 4 luni stam in turneu! B:What??Cred ca`tzi batzi joc de mine...Cum adica 4 luni?? T:1 ,2 ,3 si 4...( imi numara el pe degete) B:Stiu asta..Dar eu ce fac 4 luni??Fara tine??Ma usuc! T:Nu stiu..Dar mai este pana atunci... B:Mdah....Ma duc sa ma culc..am avut o z is grea...Si sunt fraaanta. T:Ok...eu mai stau la T.V. B:Noapte buna! T:In seara asta pot sa ma intorc in patul meu?? Incep sa rad.... B: Da... T:Iuhuuuuu! Ma schimb in pijamale si ma bag in pat..Luminile de afara nu ma lasau sa inchid ochii..Ma simtzema parca vinovata...Desi eu eram victima.Saracutza Ely..Poate a facut`o din impuls...A z is ca ii pare rau...E surioara mea.Dar nu pot sa o iert asa cu una cu doua!O sa creada ca ma "predau"..Desi ea ma cunoaste si stie sigur ca am resentimente...Diun gand in gand..din oaie in oaie..Adorm....Tom Se vien si el intr`un tarziu si se culca...Bill..sforaie si pierceul din limba de somn...Toata lume a doarme..Numai chipul unei fete se observa la un geam ..si lacrimile acesteia cristaline curgandu`i pe obraji..Ely..nu avea somn..Nu stia ce sa mai faca ca sa intzeleg ca nu a vrut si ca ii pare rau...Se indreapta cu pasi greoi spre patul sau...Se intinde pe pat se inveleste pana in gat...numai capul ii ramane afara....Si incearca sa doarma..usor usor..adoarme si ea....O minge de foc isi face aparitzi pe cer...Ma intind ca o pisicutza lenesa...si ma uit la Tom care borborosa ceva prin somn..Rad usor si ma duc la baie .....imi fac toaleta.."Azi am chef sa inot"...Ma intorc in camera si incep sa rascolesc prin sifoner ingropandu`l pe bietul Tom in haine.."Aici era".Costumul mue de baie negru cu capuri de scheletzi ..Sutien si slipi...Si bineintzeles..pareo...Ma intorc spre Tom..."OMG...poate l`am inadusit"..Dau hainele de pe el....iar el..doarme .."nesimtzitzul....nici nu simte"...strang hainele la loc costumul mi`l pun intr`o geanta mare roz si cand ma intorc..tom se uita cu niste ochi cat fundurile de borcan la mine. T:Unde mergi??Cu noapte`n cap?? B:1...nu e nopate ..2..mergemm nu ma duc singura.... T:Ok..Dar e dimineatza..Plecam acum`? B:E...2 fara 23..(uitandu`ma la ceas).. T:Ce tzi`am zis eu??E dimineatza... B: Da...cu sigurantza!!Wake up! T:Nuuu...inca 5 minute.... B:Asta o aud mereu...Si nicioodata nu tzien mai mult de 5 minute..stii de ce??Ca tzine 10...Hai..jos din pat... T:Cu ce am gresit sa mi se intample asta...!! B:Ai stat la T.V. pana la 3 dimineatza uitandu`te la cien stie ce porcarii... T:Filme porno vrei sa zici! B:Porcarii!! T:Is su... B:Porcariiiii!!!Mergem la piscina! T: Daaa..Vai ce chef am sa inot...!! B:Atunci trezeste`te...In timp ce eu ma duc la Bill sa ii zic.. T:Nuuuu..Fara el.. B:Ba cu el..E fratele tau rautate ce esti!! T:Ce conteaza....frate frate de branza`i pe bani!! B:Itzi platecs eu! T:Nu ma refeream la bani..chiar..Dar daca insisti..de al tien vreau plata altfel... B:Fugi si te spala..Eu plec.. Ma duc la Bill...si bat la sua de`mi cad unghiile ..pana m`am plictisit cu pumnu si dua cu piciorul...Intr`un final iese Bill cares`i incaseaza doua picioare in tibie... Bi:Auch....(tzopaind intr`un picior si tzinandu`s e cu mana de celalalt)Ai venit sa ma omori?? B:Nuu....Scuze..am venit sa`tzi zic..ca noi ne ducem la piscina...Mergi si tu?? Bi:Ahh...Daaa... <333 B:Ok...In jumate de ora vii la noi..Bye! Bi:Bye! Plec acasa unde il gasesc pe Tom...dormind pe el...Cu tricoul luat pe dos.....bugii pana la genunchi sprjinit de perete..si..dormin...Ma duc langa el sii trag o palma dupa cap... T:Pompieriii...!!!A luat foc casaaa... B:Cu Tom in ea! T:Ahh..tu erai?? B:Nu..Pe cien astepta`i??Pe alta gagica?? T:Nuu...in nici un caz..nu`mi mai trebe..am o gagica care e mai ceva ca un buldozer... B:Hmm??In ce sens?? T:Ohh..in nici un caz grasa...!!Uraganule! B:Imbraca`te ca lumea!! T: De asta ma deranja tricoul la gat....Si pantalonii la genunchi... B:Pai..da..si haide ca in jmumate de ora plecam! Cu " vai de capu` meu" se schimba si Tom....ii pun schimburile in genata mea....Bill a sunat si a zis ca ne intalnim cu el acolo ca trebuie sa faca ceva ...Asa ca..Am urcat in masina si am plecat spre piscina!..Cand am ajuns Am asezat cearceafurile undeva la umbra si totodata pe langa piscina ...Vine Bill cu o fata..."Hmm..oare cien o fi?"Se apropie ma intorc cu spatele si asez peacolo nu stiu ce...Cand ma intorc..Bill cu.... B:Tu??Ce cautzi aici??
huh..gata..sper s a va placa..
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Angeliq
~*CoOl*~
 Din: Rockfairy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 164
|
|
fara discutie siguur e Ely pt k Bill no kerd k il cunoaste pe Dudu..... I like ur neeext ji mai asteept unuuu Bya e chiar nebuna jimi plc d ea Tom e kam.....aaa.....ca un bebeloi rasfatat ji lau ji Bill cateodata se baga singur in seama sau cel putin asa il face Tom sa para Luv ur iik astept neeext hugs > <!
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
haide mah laura degeaba spui tu k e alexa sau tarfa aia d mona k tot ely e
hmm...poi raspunde-mi ji mie la intrebarea:km sa fie alexa cu bill dak ea ink n-a ieshit de la orfelinat?
jtii..am intrebat doar aja k...nah..poate knd imi dai raspunsul pui ji next 
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
auzi la ea...cik poimaine...nu te las eu sa pui poimaine..maine ajtept next.
mod ciudat pt tn?poiiiii nu cumva tu ai scris fic'ul?sau ne-ai mintzit?
ai dreptate prea multe intrebari aja k NEXT
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|