!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l
---
Lista Forumurilor Pe Tematici
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l | Reguli | Inregistrare | Login

POZE !CH~L!3B3~T0K!O~H0T3L

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
luiza69
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
27 - 75 ani
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l / ღRecycle binღ / Tabulaturi/Acorduri pentru kitara Moderat de sehr:)viele:)Farben, tom, © Bianca
Autor
Mesaj Pagini: 1
Mada~Liebe~Tom
Vizitator



Intrati pe adresa aceasta..cine knta la kitara si vrea sa cante mel si de la TH ..gaseste aici

pus acum 18 ani
   
Mada~Liebe~Tom
Vizitator





pentru kitara

44.6KB


pus acum 18 ani
   
LeeLoo
~*CoOl*~

Din: Wonderland
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 349
multumiom pacat ca nu stiu sa cant la chitara..... .... nah n-a vrut mama sa ma duca..... ea vroia sa ma duca la pian... dada vezi sa nu.....oricum chiar daca nu m-a dat sa fac un instrument... eu cant de mica.... de una singura fara prof simi-am perfecionat vocea...... eh mai falsesc din cand in cand.... .... dar nah.... o sa devin un star pe broadway.... sau mai bine sub el..... da ce conteaza.... ..........

_______________________________________
My fic: Sinfonie in alb

My favourite caracters: EDWARD & JACOB [:X] Emmet, Alice, Jasper.


pus acum 18 ani
   
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~

Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
chiar prind bine astea:>

vezi ca ma apuk akum de chitara:>
)


_______________________________________

when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..

pus acum 18 ani
   
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~

Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
yo vreau sa cant..dar nu am la ce...nu am chitara...si nu stiu sa cant    

_______________________________________
Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.

pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
pe mine  sincer nu am intereseaza


iar tu madalina teai apucat de chitara numai de dragu lui tom...nu catzi place intrumentul asaca gura mik...


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
╰☆╮ĐℜąG ∑ε τσ Hεℓℓ╰☆╮
~*WirkLicH*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 606
nu prea ma atrage chitara...

_______________________________________
-----> <-----




pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la