!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l
---
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l | Reguli | Inregistrare | Login
POZE !CH~L!3B3~T0K!O~H0T3L
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: luiza69
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 27 - 75 ani |
|
|
|
Intrati pe adresa aceasta..cine knta la kitara si vrea sa cante mel si de la TH ..gaseste aici
|
|
| pus acum 18 ani |
|
LeeLoo
~*CoOl*~
 Din: Wonderland
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 349
|
|
multumiom pacat ca nu stiu sa cant la chitara..... .... nah n-a vrut mama sa ma duca..... ea vroia sa ma duca la pian... dada vezi sa nu.....oricum chiar daca nu m-a dat sa fac un instrument... eu cant de mica.... de una singura fara prof simi-am perfecionat vocea...... eh mai falsesc din cand in cand.... .... dar nah.... o sa devin un star pe broadway.... sau mai bine sub el..... da ce conteaza.... ..........
_______________________________________ My fic: Sinfonie in alb
My favourite caracters: EDWARD & JACOB [:X] Emmet, Alice, Jasper.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
chiar prind bine astea:>
vezi ca ma apuk akum de chitara:>
)
_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~
 Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
|
|
yo vreau sa cant..dar nu am la ce...nu am chitara...si nu stiu sa cant 
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
pe mine sincer nu am intereseaza
iar tu madalina teai apucat de chitara numai de dragu lui tom...nu catzi place intrumentul asaca gura mik...
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|