ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
In 2005 a fost fotografiat alaturi de o fata, despre care se spune ca ar fi fost iubita sa.Din pacate, re;atia acestora nu a durat prea mult, din cauza programului prea incarcat a lui Gustav. Momentan este singur , ca si ceilalti membrii ai trupe. Visul sau din copilarie era sa se faca pompier,sa salveze lumea de incendii.Acum, ca a crescut si are 19 ani, spune ca nu mai viseaza la nimic si ca e multumit de drumul si cariera muzicala pe care a pornit. ..... ..... ......... daca eram in locul lui...visam la o fata ....cu care sasi petreaca viatza...da ma bucur ca nu duce lipsa de asa ceva... 
14.5KB
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|