!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l
---
Lista Forumurilor Pe Tematici
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l | Reguli | Inregistrare | Login

POZE !CH~L!3B3~T0K!O~H0T3L

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
princess79 pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 60 ani
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l / ღGustavღ / In 2005 a fost fotografiat alaturi de o fata)(My Band)( Moderat de sehr:)viele:)Farben, tom, © Bianca
Autor
Mesaj Pagini: 1
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
In 2005 a fost fotografiat alaturi de o fata, despre care se spune ca ar fi fost iubita sa.Din pacate, re;atia acestora nu a durat prea mult, din cauza programului prea incarcat a lui Gustav. Momentan este singur , ca si ceilalti membrii ai trupe.
Visul sau  din copilarie era sa se faca pompier,sa salveze lumea de incendii.Acum, ca  a crescut si are 19 ani, spune ca nu mai viseaza la nimic si ca e multumit de drumul si cariera  muzicala pe care a pornit.
.....
.....
.........
daca eram in locul lui...visam la o fata ....cu care sasi petreaca viatza...da ma bucur ca nu duce lipsa de asa ceva...

2005 fost alaturi fata)(my band)( 2005 fost alaturi fata, despre care spune fost iubita sa.din ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

14.5KB


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
╰☆╮ĐℜąG ∑ε τσ Hεℓℓ╰☆╮
~*WirkLicH*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 606
mai...gusty e baiat bun...vroia sa salveze lumea de incendii...



_______________________________________
-----> <-----




pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la